jambul63

zadam o radu,v roce 2003 jsem zrusil pojistkuzivotni,ten mi prislo zaplatitdluzne pojistne400+soud

jaka je promlceci lhuta jak se mam zachovat

Odpovědi
rybíz

A máte doklad o ukončení pojistky? Asi už ne. Tak to bude asi problém. Promlčecí lhůtu, jestli nějaká je, neznám, bohužel.

Volant

Vaše chyba zřejmě nastala takto: Vy jste se rozhodl zrušit pojistku jenže pojišťovna má 1 měsíc na vypovězení pojistky a vy jste souběžne s rušením pojistky zrušil i platební příkaz ale pojišťovnu to nezajímá protože smlouva sa považuje za ukončenou tehdy kdy ji vypoví pojišťovna a ne kdy jí pošlete dopis.Rada: Zaplatit, číst pojistné podmínky zeptat se. ;)