ploo

Začít bojový sport v 14 letech?

Dobrý den, chtěla bych začít thaibox. Jsem fanynka bojových sportů, ale dělala jsem od malička jiný sport, tak nebylo možné začít nějaký bojový sport. Je možné být v tom úspěšný, i kdybych začala v takovém pozdím věku? Myslím tím, že většina profesionálů začínalo jako dítě.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Alesh

Možné to nepochybně je. Sice třeba v odkazu ve zdroji píšou, že nejmladší mají kategorii 6–13 let, ale pak mají kategorii 14+, ale i tam mohou přijít začátečníci, čili já bych se toho nebál. Ale samozřejmě záleží, odkud jsi, a jaké máš možnosti v okolí. Jiný klub to může mít pojaté jinak, ale vesměs to bude všude podobné, jsou rádi za každého člena nebo členku.

Zdroj: https://www.mgte­am.cz/nabor/

elkon

Když budeš mít talent a dáš tomu vše potřebné, tak se můžeš prosadit i tak.