NelieM

Zachránili by jste ji?

Už asi 3 týdny se okolo baráků, kde bydlím potuluje malé černé kotě. Je přítulné, jde vidět, že ho někdo měl, ale nejspíš ho omrzelo a prostě ho vyhodil. Občas mu koupím kapsičku, když jdu z práce a nakrmím jej. Poslední dobou mi to hodně vrtá hlavou a přemýšlím, že bych si ho vzala domů. Kočky mám hodně ráda, mělo by se u mně dobře. Co myslíte, mám si jej vzít domů a dát mu šanci na lepší život? 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano

vzala bych si ji, ale šla bych s ní předem na prohlídku k
veterinářovi, jestli je v pořádku a na odčervení, blešky atd.
Doplňuji:
nesnáším lidi co vyhodí koťátko
takhle v zimě jsou to hyeny !!

Další odpovědi
anonym

Ano

Když se na to cítíš,vem si kotě domů,určitě mu bude lépe než venku.

zzzlatokopka

Ano

Určitě, taky mám v péči toulavého kocourka, našel si nás, mňaukal u branky, a tak se o něj staráme, je to mazel:-))))

JájsemRaibek

Ano

arygnoc

Ano

Rocker

Ano

Doplňuji:
Taky bych si ho vzal,kdybych doma neměl 2 kočky a 2 psy.

dejavu

Ano

Doplňuji:
No jasně. Přece bych kotě nenechala v zimě na ulici. ☹ Pokud bych si ho nemohla nechat, našla bych mu místo v útulku. Někdy to dá zabrat, ale nakonec se podaří. Pokud si ho můžete nechat, je to to nejlepší. Odblešte ho pipetkou za krk, seženete na veterině, nechte ho prohlédnout a naočkovat a bude mít u vás krásný život. :) Jste hodná, že se o něj postaráte. Na ulici by ho nic dobrého nečekalo.

Nerevarin

Ano

Doplňuji:
Pokud bydlíš s rodiči, nebo partnerem, tak to ale raději nejdřív prober s nimi. Ikdyby to třeba neprošlo, pořád pro kotě můžeš udělat spoustu věcí. Nabídnout ho někomu jinému, nebo ho dát aspoň do útulku, kde si ho někdo může vzít.

isteron

Ano

Áno, vyzerá, že bude mať spoločenskú povahu, hľadá domov.

Emefej

Jiná odpověď

Odnesl bych ho do útulku, nebo bych tam alespoň zavolal, aby si pro ně přijeli.

aandromeda

Ano

setapouch

Ne

A tak stekam jako hrom, ze je kocek milion.

Nejhorsi jsou ti chovatele, kteri tvrdi, jak maji sve zvire radi a daji mu vsechno.

Standaa

Ano

Putin

Ano

Doplňuji:
Samozřejmě, ale nemůžete ji doma držet, nechte ji volný pohyb ven a zpět domů ;)

atena11

Ano

Doplňuji:
Určitě bych si jí vzala, i když doma by asi zůstat nemohla – máme kočku sadistku, která si s nikým jiným nesedne. Přesto bych kotě vzala a druhý den bys me ho přivezli babičce na vesnici. Babička je totiž už zvyklá že jí na dvorek taháme opuštěná koťatka a momentálně má pouze 3 kočky – což je celkem málo, když si uvědomím že v jdnu chvíli měla i 10 koček…

Mára.kunta

Ano

GM

Ano

Meal

Ano

Natalka2010

Ano

Terry3003

Ano

silesnet

Ne

Agneta

NelieM >>> „Je přítulné, jde vidět, že ho někdo měl, ale nejspíš ho omrzelo a prostě ho vyhodil.“ ► Z tebe bude skvělá novinářka ! ►+ještě s Briketkou: „nesnáším lidi co vyhodí koťátko
takhle v zimě jsou to hyeny !!“ (20 bodů?)
Gratulace !

briketka10

jen 18 :))

gecco

😉