Kelt

Zachrání mi přeformátování SD kartu?

Našel jsem 16 GB SD kartu, kde se mi nějakým způsobem pomíchaly soubory. Do některých souborů zasahují jiné a pod, na PC to nejde odstranit, tak jsem se to rozhodl přeformátovat. Doufám, že po formátování bude SD karta znovu fungovat. Vyhodit to mohu vždy. Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

Máš šanci. Zkus to. Osobně bych to viděl tak na 30% že došlo k chybě souborového systému a tak těch 70% že se chystá odebrat se do věčných lovišť.

Další odpovědi
dubraro

I kdyby se ji podařilo naformátovat, měl bych o její spolehlivosti velké pochybnosti.

jáára

Dochy:
Viděl bych to tak z 95% vadná. Data jsou pryč a používal bys i po selhání kartu dál?

Dochy

Záleží jak na co a za jaké situace.
Pamatuju jako student jsem se snažil ušetřit každou korunu. Ale je fakt, že tehdy vypalovací CD stálo víc než v současnosti 32G karta