mosoj

Zachrání majitelé tento server ?

Všechny nesmyslné otázky většinou mažou admini.
Už jste pochopili že si za to můžete sami, nesmyslnými otázkami a snahou o chat.
V současné době je tento server na úrovni zvláštní školy !!!
Snad to zde chvilku zůstane aby si to někdo mohl přečíst.

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes jsem si přečetla nová pravidla vkládání otázek a rozhodla se vrátit.Také je jedním z důvodů i otázka,které je „mým oborem“ a nedostalo se tazatelce zcela fundované odpovědi.A také já dostala na svojí „poslední“ otázku od Vlk z lesa odpověď,která mi po mnoha letech pomohla něco nalézt a dořešit. A …chybělo mi to tady. Pokud dojde ke zvýšení úrovně a ubude hádek a počítání otázek a střežení bodů,bude tu fajn…:D

Další odpovědi
Ar

Já doufám, že ano a úroveň poradny půjde nahoru.
Věřím, že snaha nebyla marná. Dnes přišel od admina tento mail
" v nejbližších dnech zveřejníme upřesnění pravidel pro vkládání otázek a s tím bude souviset zpřísnění kontroly."

Snad si „četaři“ (hergot to dává pomalu jiný význam, ale chataři je ještě horší) najdou jiné stránky kde se do sytosti vyřadí.

Jinak mosoj vítám v klubu.

anonym

Mosoji, byla bych ráda, kdyby se to povedlo. Proto jsem včera navrhovala nechat čas snaze udělat tu pořádek. Procházela jsem odpovědi podle kategorií a je fakt, že skutečné „dotazy k věci“ jsou v pořádku.
Zmizela „tlachárna“ a to není na škodu nikomu. Ani těm, co do ní přispívali. Prostě jsme se pocvičili v psaní a jdeme dál.
Majitelům určitě záleží na tom, aby odpovědi měli důstojnou tvář. Jsem pevně přesvědčená, že se to podaří.
Doplňuji:
Ad Michal Kole – no a vidíš to, ani ve snu by mne nenapadlo, že je to stupidní dotaz, který sem nepatří.
Také si všimni, kdo na takové dotazy většinou reaguje. Pár ironických puberťáků, kteří takovou tazatelku jedině mají snahu zesměšnit, a potom právě ti zralejší, kteří se snaží takovou holčinu uklidnit a poradit jí.
Vůbec si nemyslím, že starší registrovaní s tím budou mít problém. Ten vyvstává spíše u mladších a rebelujících, u těch, kteří se skutečně snaží z odpovědí udělat řadový chat.

anonym

Nová pravidla si přečtu a zapamatuji. Často jsem si nebyla jistá jestli mnou položená otázka je na správné úrovni těchto stránek. Ale na druhou stranu si myslím, že i odpovědi na nepodstatné otázky jsou pro tazatele někdy velmi důléžité. … A jsem ráda, že se vrátila Bohemica. 🙂

Michal Kole

Ono je otázka co je nesmyslná otázka.

Jiný názor může mít puberťák a jiný názor člověk v důchodu.

Třeba pro holku zda může být ve 13ti těhotná když kluk použil kondom je to otázka typu života a smrti a dospělý člověk prohlásí že je to totální blbost.

Záleží na duševní vyvinutosti a znalostí daného jedince.

beer

Pokud budou uživatelé dodržovat stanovená pravidla, možná zmizí někteří uživatelé, situace se vrátí do normálu a server pojede v poklidu dál i bez jakéhokoliv speciálního zachraňování ))

bolak

Jo, zachrání. Teď mi poslali pravidla pro pokládání otázek, a takhllenc nějak to pak bude vypadat. ↓↓

http://img.pic­tureup.cz/13062012­/e70b0bed73c3bf579e4fd5d­6ade67bb099286­7cc.jpg

A podle toho co se v pravidlech píše, by zřejmě měla být zrušena celá kategorie zábava a aktuality a mělo by bejt zakázáno psát do diskuze.

anonym

Vše je ve vývoji jak uživatelé tak i systém této stránky, takový je život, každý chybuje a moudrý chyby neopakuje