Avatar uživatele
anonym

Zachráli jste někomu život?

Děkuji za komentáře…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, marci1, Banán88 před 3468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mě zachránil život můj syn, když jsem měla silný astma, jednou mě to chytlo tak moc, že jsem upadla na zem a zmodrala, nevěděla jsem, kde mám ten spray, syn mi ho našel, lítal po bytě a hledal, už se mi stmívalo před očima, když mi to stříknul do pusy, no jo, můj malej hrdina 🙂 …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

No, manželce.
Začala se dusit po loku čaje. Větší bezmoc jsem dosud neviděl. Nezabírala ani „rána do zad“. To poslední, co mne v tu chvíli napadlo, stoupnout si k ní zezadu, obejmout hrudník a spojenýma rukama několikrát silně stlačit hrudní koš. Zabralo to a popadla dech.
Už jsem viděl hodně, ale ten výraz v jejím obličeji mám stále před očima.
Doplňuji:
Neříkám to proto, že bych se chtěl chlubit. Není čím. Nebylo mi v tu chvíli nejlíp.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
boticky34

Ano,sobe.prisla jsem domu vcas!:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Jak pisu jinde, takovi se obvykle nechlubi. Ale abys mel odpoved, odpoved, ne, nezachranil jsem, jen jsem poskytoval prvni pomoc. Ale nemyslim, ze slo o prime ohrozeni zivota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano. Několika kocourům a jednomu řidiči po havárii. Když jsem mu pomohl z auta,tak začalo hořet. Je to již ale dávno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Hrdinové obvykle mlčí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ten, kdo někomu zachránil život, se obvykle tím nechlubí a považuje to za samozřejmost. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
putující

Ano a dokonce 2×. Jednou při dopravní nehodě a podruhé na autobusové zastávce se nějakému staršímu pánovi udělalo zle, upadal do bezvědomí. RZ tam byla cobydup. A nejvíce mně fascinovalo jak ostatní stáli a čuměli na mně jak ho usazuji do sedu a volám RZ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Ano – zavolali jsme pomoc nabouraným Rakušákům ve stromě u Dynína.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek