Rokio

Zachoval jsem se správně, když jsem dal přednost vcházejícímu bezdomovci s vozíkem do budovy nádraží?

Když jsem šel dnes z práce, šel jsem se podívat na nádraží do automatů na kávu a potaviny. jestli tam nejsou mince. Pak jsem chtěl odejít z nádraží, ale nemohl jsem, protože zrovna vcházel bezdomovec s poloprázdným vozíkem dovnitř.

Ptám se, protože často nevím, jak se v různých situacích zachovat. Nedokážu odhadnout důsledky svých činů.

Bylo mé chování správné? Úmysl byl dobrý.

Odpovědi
paul1

Jako správný gentleman jste samozřejmě měl dát přednost.

Dochy

Pokud už vcházel tak ho samozřejmě necháš. Pokud ho pustíš ze zdvořilosti, také to nevadí. Ale obecně mají přednost ti, kteří jdou ven.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.