horke-kakao

Záchodové prkénko jako gauč???

PROSÍM poraďte mi. Jak vysvětlit rodičům, že záchod NENÍ gauč. Koupili nové záchodové prkénko, které je koženkové, a hlavně TEPLÉ, už když na něm člověk sedí minutu. Vypadá jako gauč. Když jsem z toho utírala čůránky, málem jsem se poblila – ta pseudo koženka se časem musí bakteriema úplně namnožit!
Z plastu to člověk utře vodou, ale když to z koženky utřu vodou, zůstane tam pochopitelně mokrej flek. Když si na to člověk sedne, propadne se, jelikož je to měkké. Chce se mi z toho fakt zvracet, proč už rovnou ne plyšové prkénko??? :D
Lze nějak LOGICKY argumentovat tím, že to není hygienické? Chtěla jsem vygooglit prkénko na záchod z koženky, nebo nějaké srovnání, která prkénka jsou lepší a která nepoužívat, ale nikde koženkové prkénko ani neprodávají. To snad museli koupit někde u ťamanů.
Doplňuji:
EDIT: Platím nájem, takže to není jen jejich byt. Jen aby to bylo jasné hned v počátku.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč čuráš na prkénko???
😁
Hele – je to byt rodičů, je to jejich prkénko – povznes se nad vrtochy ´staříků´…
😉
Doplňuji:
OK – pokud je váš vztah k bytu cca rovnocenný, domluv se s nimi.
Jen – koženka, jakožto plast, je sice na omak nic moc, na pohled dost hnusná, přesto udržovatelná v čistotě.
😉

Další odpovědi
mosoj

Co se tady všechno neřeší i pochcané prkénko.
Doplňuji:
Vem SANITOL a utři to. Vhodné i pro „prkénka“ z plastu.

anonym

A co říkáš na toto?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DcSt_2Dx7ic