T3NY

Máte nějaké rady pro začátky v zemědělství?

Zdravím, v budoucnu by jsme chtěla s bratrancem začít farmařit, dohromady máme cca 65ha cca 10ha tvoří louky. Máme stodoly s výběžkem, základní stroje, asi 4 pojízdné traktory okolo 50–70 HP. Chtěl bych Vás poprosit o nějaká užitečné rady, případně tipy jak se dá začít hospodařit.

Odpovědi
Kiti

Nejdřív se musíte rozhodnout, jestli budete mít jenom zemědělství nebo i chov zvířat. potom bych si vyhledala hooodně informací o tom jak to funguje (nezapomeň na dotace a tak). A úplně nejlepší je, spřátelit se s někým kdo už to dělá, protože pomoc se vždycky hodí a osobně je to nejlepší.