Thor841

Začátečník rybář

Ahoj všem, prosím poraďte mi jako začínajícímu rybáři. Co vše by měla obsahovat moje výbava? Kde se nejlépe nakupují rybářské potřeby a vybavení? Jaký e-shop je ten nej? Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&ou­tput=search&scli­ent=psy-ab&q=ryb%C3%A­1%C5%99+za%C4%8D%C3%A1te­%C4%8Dn%C3%AD­k&oq=ryb%C3%A1%C5%99+za%­C4%8D%C3%A1te%C4%8Dn%C3%­ADk&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_l=hp.3.­..3167l11210l­1l12379l16l16l0l0l0l1l65­5l2036l7j8j5-1l16l0.frgbld­.&psj=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.,cf.osb&fp=3c2532f­453ba47ee&biw=1052&b­ih=520
tady máš několik odkazů z internetu na potřeby co by si měl opatřit začátečník a rybářské potřeby nekupuj hned v e-shopech dají se koupit v prodejnách co se specializují na rybářské potřeby..
snad jsem trochu pomohla..

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Co musíš mít s sebou u vody to určitě víš ze zkoušek,nebo si to přečteš v RŘ,který dostáváš s povolenkou. Pruty a ostatní vybavení nakupuji,začal jsem znova chytat po 20 letech,na Aukru. Koupíš tam podstatně levněji,i velice kvalitní věci,vše co potřebuješ. I prodejci,kteří provozují „kamenné“ obchody,na tam prodávají stejný výrobek s velkou slevou.

mildazahr11

Příspěvek smazán administrátorem.

sanskrybastr

Eshopů je spousta a myslím si, že se nedá říct, jestli je nějaký lepší než jiný. Osobně bych ale doporučoval sledovat spíš nějaký rybářský magazín… Já mám třeba oblíbený tento https://www.zachy­tame.cz/ odtud se dá totiž pochytit spousta důležitých informací, které se vám pak v praxi budou hodit.