Zacalo Vam to take

sem na odpovedi se mi dostavaji ruzne reklamy,casto se mi to odhlasi z profilu a kdyz se vracim prihlasit tak se mi objevi jiny me neznamy uvod.Napiste mi at se uklidnim,ze to prece jenom neni nic spatne a nebo jo?Dekuji
Doplňuji:
Je to pro mne rusive,vubec se mi to nelibi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jo mám to taky a vůbec se mi to nelíbí!!!!To byl zase nápad?!

Další odpovědi
rynek878

To byla jenom otázka času,každý soudný člověk musí vědět,že se takový server nedá provozovat zadarmo.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reklama-jede

Tedy chapu ze server musí nést nějaký příjem, aby se provozovateli vyplatil.

Ale bylo by fajn, kdyby alespon uzivatele s vyssim hodnocenim meli od reklam pokoj.
Doplňuji:
provozovateli by to myslím žádný příjem neubralo, protože většina dobře hodnocených uživatelů stejně nemívá sklon na reklamu omylem ani s úmyslem klikat …

panenka

Ano taky se mi to ILIINES stává.

BENYTA

Na to si zvykneme,taky nám nic jiného nezbývá,tento server není charita,hlavně,že to nijak nebije do očí a různě nebliká,na jiném serveru mám podprsenky pořád na očích,na svých stránkách zase půjčky a mobily…každý se musí nějak živit…

Jahoda

Ano, reklamy mám všude a je to velmi nepřehledné a rušivé. Vůbec se mi to nelíbí..!!

odik

Mě to zatim neodhlašuje, ale Odpovědi vypadaj jinak … a přibyla tu komerce ☹ hold asi taky musí být z něčeho živi

člověk

je jedno co se nelíbí,nejsme tady doma,a tak se navštěva nekritizuje.