Avatar uživatele
anonym

Zacalo Vam to take

sem na odpovedi se mi dostavaji ruzne reklamy,casto se mi to odhlasi z profilu a kdyz se vracim prihlasit tak se mi objevi jiny me neznamy uvod.Napiste mi at se uklidnim,ze to prece jenom neni nic spatne a nebo jo?Dekuji
Doplňuji:
Je to pro mne rusive,vubec se mi to nelibi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, BENYTA, rynek878 před 5058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jo mám to taky a vůbec se mi to nelíbí!!!!To byl zase nápad?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

To byla jenom otázka času,každý soudný člověk musí vědět,že se takový server nedá provozovat zadarmo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reklama-jede

Tedy chapu ze server musí nést nějaký příjem, aby se provozovateli vyplatil.

Ale bylo by fajn, kdyby alespon uzivatele s vyssim hodnocenim meli od reklam pokoj.
Doplňuji:
provozovateli by to myslím žádný příjem neubralo, protože většina dobře hodnocených uživatelů stejně nemívá sklon na reklamu omylem ani s úmyslem klikat …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano taky se mi to ILIINES stává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Na to si zvykneme,taky nám nic jiného nezbývá,tento server není charita,hlavně,že to nijak nebije do očí a různě nebliká,na jiném serveru mám podprsenky pořád na očích,na svých stránkách zase půjčky a mobily…každý se musí nějak živit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, reklamy mám všude a je to velmi nepřehledné a rušivé. Vůbec se mi to nelíbí..!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

Mě to zatim neodhlašuje, ale Odpovědi vypadaj jinak … a přibyla tu komerce ☹ hold asi taky musí být z něčeho živi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

je jedno co se nelíbí,nejsme tady doma,a tak se navštěva nekritizuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek