bolak

Zabíjejí fotbalové branky, ty agresivní potvory, v cizích zemích taky tak často jako u nás?

http://www.no­vinky.cz/krimi/345504-fotbalova-branka-opet-zabijela.html

Nejlepší odpověď
Alesh

To nevím, ono se tohle asi zas tolik přeshraničně nemedializuje. Taky je možnost, že jen u nás mají tyto přenosné brány takhle blbou konstrukci, v podstatě by asi stačilo, kdyby měla ta brána těžiště posunuté níž a dozadu, sice by jí šlo překlopit, ale ten ráz by nebyl tak markantní, tak silný, tedy by nepochybně nedocházelo k tolika závažným případům.

Další odpovědi
marci1

Také o tom kolikrát přemýšlím, proč se to už tolikrát u nás stalo. Nějak by se to mělo konstrukčně vyřešit. Ono ty děti uhlídat není jen tak. Ale určitě jim trenér nebo učitel na hřišti řekne, aby na branky nelezly a dávaly si pozor. Taková zbytečná smrt. ☹

Questman

Jo, Novinky jsou občas docela srandovní, proto se vyplatí na ně jednou za čas mrknout :D
Ale vážně, čtěte radši BBC nebo cokoliv lepšího a ne tu Bábu „Novinky.cz“ Pavlačovou online :DD

mosoj

Vypadá to že v zahraničí není tolik blbejch a nemyslících. Jen to nesváděj na branky.
Řidič jede jako blázen, přijde otáčka on havaruje. Podle současného myšlení za to může ta otáčka. Tak jen tak dál ku krematoriu.

bolak

Questman: né, mě to ale fakt zajímá, protože nikdy jsem nečetl o něčem podobném v rubrice ZAHRANIČÍ, ale vím že v Česku jsem tohle kolikrát zaregistroval, a když teď novinky udělali výčet, tak je to fakt hrozivý, ta svině branka je snad horší jak Dexter

navíc já sám se taky rád houpal, a minimálně 2× se mi ji skutečně „podařilo“ převrátit, ale nikdy tak aby spadla přímo na mě, to musí bejt vopravdu smůla, a krom těch 2 případů kdy se převrátila, tak minimálně 5× zavrávorala a nakonec se vyvážila a nespadla, a to jsou jen moje zkušenosti, to jsou totiž ty tenký tříčtvrtky, u těch malejch se to nestává, a ty velký fotbalový jsou v zemi, ale tyhlety jsou fakt nebezpečný, zvlášť když je brankář na fotbale zvyklej vyskočit, vyrazit míč a zhoupnout se na břevně, to dělaj normálně i profesionální fotbalisti automaticky, a když si pak jdeš zahrát na tyle branky, tak si to neuvědomíš, pověsíš se na to a vona se převrátí dopředu, a pokud seš zrovna v „houpu“ PŘED, tak se ti to skácí na krk, a pokud si dobře pamatuju, tak tu konstrukci jsme jako děti vždycky nosili ve 4ech abysme ji unesli, takže předpokládám že bude mít takovejch 40–70 kilo

Questman

Nevím, pokud trenér nevěří v duchaplnost svých svěřenců, měl by branku zajišťovat automaticky bez toho aby mu to musel nařizovat zákon – pokud ho to nenapadne, neměl by být trenérem. Stejně tak může někdo nařídit, že všechna jízdní kola budou mít postranní kolečka, protože z nich každý den tisíce lidí spadnou.

Pokud se bude vše dělat blbuvzdorné, jaký důvod budou mít ty děcka aby vůbec trochu logicky přemýšlely? Podle mě by se měla darwinismu nechat alespoň nějaká – ačkoliv, pravda, už teď dost úzká cesta ;)