Barbarka

Zabije bazenova chemie veskere bakterie?

Pres zimu nam do bazenu spadla myska, je mozne se bez obav v takove vode dal koupat,v pripade, ze je chemicky osetrena? Dekuji za pripadne odpovedi.

Nejlepší odpověď
Kepler

ŽÁDNÁ bazénová chemie tě neochrání před biologickém oživení ve vodě, když tak jenom pár hodin. V přehradách a rybnících se taky dá někdy koupat.

Další odpovědi
zjentek

Ne. Takhle to nefunguje. Proč zoufale a donekonečna vybíjet život všude tam, kudy se pohneme, když komfortnějším řešením je zabít sebe? Navrhovaný počin je jediným a definitivním způsobem, který bez průtahů vyřeší likvidaci VEŠKERÝCH bakterií okolo nás i v nás, čili zde více než kdekoli jinde sedí trefné: PROBLÉMŮ TĚ ZBAVÍ, AMPUTACE HLAVY! Ano, to jako fakt.

Mimo jiné, chemie taky zabíjí a pozor- NEJEN BAKTERIE!