hope

Zabavení bytu

Je mozne,aby mi kvuli nesplacene pujcce 1OOOOO Kc zabavili byt v hodnote cca 750000? Dekuji.P
Doplňuji:
TOTIZ:VZALA JSEM SI UVER JENZE SEM PRISLA O PRACI A PRESTALA PLATIT.BANKA POHLEDAVKU PREDALA INKAS.STREDISKU. NA DOPIS OD NICH SEM REAGOVALA ZADOSTI O ŚPLATKOVY KALENDAR. ONI HO AKCEPTOVALI( POUZE PRECHODNE RESENI),ALE MUSIM SPLACET MIN 8000 KC.NA TO JA ALE MOMENTALNE NEMAM A TAK JSEM JIM POSLALA POUZE POLOVINU. A ONI TO OKAMZITE PREDALI ADVOKATOVI,KTERY TO PO MNE CHCE ZAPLATIT CELE A HNED JINAK ZE TO DA K SOUDU. NA TO SAMOZREJME NEMAM ,TAK ZE SE PTAM CO SE BUDE DIT POTE CO TU VEC DOSTANE SOUD. JELIKOZ SE TA POHLEDAVKA TIM JAK PUTUJE O PAR TISIC NAVYSILA A NEJSPIS JESTE NAVYSÍ ZAJIMALO BY ME JESTLI JE Z TYHLE SITUACE JESTE NEJAKA CESTA VEN BEZ TOHO ABY SE CLOVEK Z TECH UROKU NAKONEC ZBLAZNIL. DIKY ZA ODPOVED.P

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,i to je možné! Oni se s tím nese*ou!