zvědavýčlově

Máte někdo zkušenost se zabavenou SPZ v cizině? Jak jste to vyřešili?

Zabavená spz v Rakousku

Měl jste někdo zkušenost se zabavenou spz v cizině a jak jste to vyřešili?

Odpovědi
autacek

SPZ se nezabavuje, celé vozidlo občas může. Divil bych se, kdyby to bylo v civilizované cizině jinak.

Kryšpín

V roce 2017 jel kolega ze zaměstnání do Vídně, vozidlo BMW X5 řidič fenomén a velmi chytrý 2× nedal blinkr při předjíždění ani že se vrací zpět, telefonoval, jakési pověšené panďuláky na zpětném zrcátku, jel za ním policista v civilním voze po zastavení pokuta 2000 Eur mistr za volantem se začal dohadovat, policista odmontoval RZ tvrdě jej požádal o opuštění vozidla zamkl BMW a dal vizitku sídla policejní stanice, zde po zaplacení, neb příjezdu odtahovky jsou klíče a RZ 24 hodin denně k dispozici. Mistr si to rozmyslel zaplatil a místo dárečků ve Vídni otočil a vracel se do české kotliny.

Arne1

Mám zkušenosti pouze se ztracenou – urvanou v záplavě při obrovské průtrži v Polsku.