risaS

Co vše musím zařídit, abych mohl na pozemku kousek od lesa udělat vetší párty??

Dobrý den mám v plánu uspořádat oslavu narozenin trochu ve větším stylu asi tak pro cca50 lidí. na pozemku kousek od lesa cca 200m od nejbližšího domu a chci se zeptat co všechno si mám zařídit na úřadech aby bylo vše legální a bez řešení zbytečných problému na místě.
případně na jaký úřad se mám obrátit.předem dě­kuji

Odpovědi
Zbynas

Pokud se jedná čistě o soukromou akci, vesměs by o tom měl vědět jen majitel pozemku a pokud by si někdo stěžoval na hlasitou hudbu, tak je jedno, jestli je to nahlášený, nebo ne, stejně se bude muset ztlumit (po desátý)
Ale v případě ohně, jak psal Drap, by to mělo být v Tvém zájmu to nahlásit hasičům.

Drap

Souhlas od majitele pozemku,. Pokud se bude používat i hudba, tak souhlas OÚ,
Pokud by jsi chtěl vybírat vstupné, popřípadě něco prodávat, bude nutné vyřídit další náležitosti. V případě , že se bude rozdělávat oheň je to nutné nahlásit hasičům.