ten který je

Za vším hledej ženu?

http://www.no­vinky.cz/krimi/263630-senior-skonal-v-eroticke-kabince-na-zizkove.html

Nejlepší odpověď
annas

Nechci zlehčovat, protože co to je 60 roků?

Třeba to bylo takto:
Nedávno jsem objevila článek, v němž je zmínka o tom, že, ženatí muži, kteří podvádějí svou manželku s mladší ženou, jsou nejčastěji ti, kteří při intimnostech také zemřou. Vyplývá to z výzkumu Americké srdeční asociace, která se snaží odkrýt vliv sexu na kardiovaskulární systém. Podle lékařů by proto muži se slabším srdcem měli být svým manželkám raději věrní a preferovat spíše méně vášnivý, ale pravidelný styk. Nenavštěvovat erotické salóny …

Další odpovědi
hanulka11

jo možná by bylo lepší, kdyby si přímo užíval …než jen koukal…asi puknul závistí

briketka10

co dodat..má to za sebou..
Doplňuji:
měl sedět doma na pr..jestli měl ženu, nebo neměl, mohl si pořídit psa, nebo chodit krmit labutě..

Conchus

To je takové hloupé šmíráctví. Asi měl špatné srdce, tak se měl držet doma.
Doplňuji:
Něco podobného jsem viděl v Kameňákově. Fuj, to byl hloupý film. Naštěstí jsem ho mohl vypnout.

Damiana

Hanulko, tys mě tedy tou hláškou o puknutí dostala! Ještě teď se směju, dokonalá trefa!

V šedesáti? A při voyerském kousku? Tak to je docela blbá smrt.