Babsi

Za týden jdu na trhání zubu (jeden z předních) a zajímá mě jestli mě ho nahradí hned nebo budu muset čekat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Před zákrokem si promluvte se zubařem jak bude zákrok probíhat a co můžete čekat a jaký bude postup.
Tak určitě ho hned nenahradí, nejprve se musí rána zahojit a potom zubař vyřeší náhradu.
To já se na vše předem ptám .

Další odpovědi
jendahun

Dejte pokoj se zubama.Dnes jsem byl zrovna jeden trhat.Ten zbytek je chráněn jako památka UNESCO.Přední,hm,to je blbé a vidět.Okamžitě to asi nepůjde,ale bylo by to pěkné,vytrhnout a hned tam nastřelit nový.