bolak

Za to přesně bude Vondrouš souzen?

Jak mu můžou hrozit dva roky? Když na mě kámoš namíří falešnou pistolí a já ho zažaluju, pošlou ho taky na dva roky do báně nebo tohle pravidlo platí jen u prezidenta?

Nejlepší odpověď
anonym

Údajně za výtržnictví. Prý nepochopil doporučení, že má prezidenta potěšit kuličkovým perem, ale poděsil ho kuličkovým kvérem.
Doplňuji:
Když přepadnu poštu s vodní pistolkou, stále se z mého hlediska jedná o LP (loupežné přepadení) protože ne každá úřednice pošty je povinna rozeznat na dálku dětskou pistolku od skutečné zbraně.

Další odpovědi
iceT

No,někde jsem četla,že když žertem budeš mířit falešnou pistolkou na někoho,a budeš se u toho tvářit hrozně vážně,tak vážně,až toho na mušce fakt vyděsíš,tak tě asi zavřít můžou.