Lgee

Za předpokladu že by vás nikdo nemučil chtěly byste se dostat raději do pekla nebo do nebe?

Zdroj obrázku; pixabay.com

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ivzez

Peklo

Ani jedno.

Proč jenom ženy a děti?

Malvína

Peklo

Nad tímhle neuvažuji. Ale je fakt, že na moji povahu by bylo v nebi asi moc klidu 😁

Anikitos

Peklo

Nejsem křesťan.
Ale muset si vybrat, tak peklo, protože představte si to v Nebi = samá zář, samí usměvaví andělíčci, samí pobůžkáři pořád dokola už na věčnost – samá nuda (to by teprve bylo ”peklo”).

V pekle je alespoň teplíčko a určitě tam není nuda, navíc je celkově ”zajímavější.” :'D

Rokio

Nebe

Rozhodně hlasuji pro nebe.

I ta největší slast na zemi bytí v nebi převyšuje a i ty největší muka na zemi bytí v pekle převyšuje.

Pokud bych si mohl ale vybrat jakýkoliv posmrtný život, tak bych hlasoval pro valhalu neboli vikingské nebe, nebo dobrý posmrtný život z hlediska hinduismu, či budhismu.

ivzez

Rokio,
zdá se mi, že se ti nějak popletly přívlastky…

I ta největší strast (podmět) na zemi převyšuje
bytí v nebi (předmět) a i ta nejmenší slast na zemi
převyšuje tu prázdnotu, která nastane po smrti.