vtekdvor

Za předpokladu, že auto je značky Škoda a místo znaku Škody je tam BMW, neporušuje se tím nic?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Neupřesňuješ o kterou značku se ti jedná. Ale předpokládám tu na kapotě. Tím nic neporušuješ, ale jedno ale tu je. V případě, že bys na kapotu přimontoval znak Mercedesu, ten jak je postavený na kapotě, mohl bys mít problém, jelikož vystupuje z vozidla a toto vozidlo Škoda není s tímto vystupujícím (stojícím) znakem schváleno k provozu.
Pokud však máš na mysli jednoduše logo třeba na masce chladiče, popř. na zadních dveích, tak neporušuješ. A teoreticky by se ti mohlo stát, že nějakej měšťák by ti za okno vypsal bloček za špatné parkování:
Značka BMW, reg. značka ABC-12–34 :DDDDD

Další odpovědi
Lamalam

Neporušuje se tím nic, ale hodně to o majiteli takového vozu vypovídá.

Já náhodou zrovna vozem jedné značky, kterou zmiňuješ v otázce jezdím. Vůbec se za něj nestydím a logo Škodovky bych si na něj nikdy dobrovolně nenalepila.

led

Tvoríš mimikry.
Hráš sa na niečo, čím nie si.