annas

Za posílání milostných psaníček pod lavicí byli žáci na ZŠ napomínáni. Nehrozí jim dnes stíhání za sexuální obtěžování?

Upraveno podle aforismu Jana Sobotky z knihy Aforismy pro ty, kdo si myslí, že jim to myslí.

Obrázek

https://pixaba­y.com/cs/vector­s/srdce-dopis-ob%C3%A1lka-l%C3%A1ska-mil%C3%A1%C4%8Dek-5947464/

Nejlepší odpověď
autacek

Pokud vím, žáci byli napomínáni za jakákoli psaníčka, jejich svévolné přečtení kantorem bych pak považoval směle za porušení listovního tajemství. Ale jak vidím, že Vás to patrně sexuálně obtěžovalo. Co na to říct.

Další odpovědi
aliendrone

SKVĚLÝ NÁPAD! Rovnou s těmi parchanty tak na rok, dva na nucené práce. Kamenolom, doly – a rovnou do „baráku zvláštního režimu“. Myslím, že kdyby haranti věděli již v útlém věku co obnáší a dokáže život, byl by svět MNOHEM lepším místem. ;) :D :D

Pepa25

Ne, protože soudobou formu (SMS a zprávy přes aplikace) nemá šanci kantor zahlédnout

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

hapiky,

podobně je na tom Alesh, který stejně jako autacek a Nassin rozumí aforismům i příslovím, jejich metaforickému významu, často ironii. Moje otázky jsou určeny těm, kdo myslí, že jim to myslí, jak zmiňuje autor.

Aleshovo vyjádření mě nezajímá, není odpovědí na otázku. Stejně jako já si nepamatuje, že bych nejen jeho někdy požádala o názor.

Až budu mít zájem, třeba až naprší a uschne, oblrátím se na některého z vybrané trojky o vyjádření.

Alesh

Pořádně si to přečti, odpověď jsi dostala v druhé části mé odpovědi.
Tím, že sem dáváš otázku de facto žádáš do pléna, kdo zareaguje a kdo ne, je čistě věc těch lidí zde na serveru, takže asi tak.

annas

Ad autáček,

je vidět, že jste opět nepochopil metaforismus stejně jako Emefej, který ocenil vaši odpověď.

Jak se říká, píši o voze, vy o koze.

hapiky

annas: On chce jen prudit. Klidně by putinoviči utíral zadek.
Dnes zase srovnává Vrbětice s Glivicemi. On nechápe kdo je kdo. Kdyby to měl srovnávat, tak ten pomyslný skutek bychom museli udělat My!