Bonny93

Za pár týdnů mě čekají zkoušky z myslivosti. Nemá někdo zkušenosti, které by mi pomohli, ppř. náročnost zkoušky ??

Nejlepší odpověď
www

Tyto zkoušky už teď můžeš považovat za banalitu. Nikdo nepropadne a pokud, jen „na chvíli“. Samozřejmě, záleží na komisi a členech. Mohou být velice přechytralí a veledůležití ti strejci 😁.
Klídek, chtějí nového člena a budou ho mít.

Další odpovědi
venkovan

Ano. Mohu doporučit, že když docházejí znalosti k předložené otázce, je dobré se v odpovědi nenápadně dostat na Pivoně jihočeského.