wendy05

Za magickou rostlinu považovali jmelí už staří Keltové asi proto, že je stále svěží a zelené a v zimě má bílé plody podo

Za magickou rostlinu považovali jmelí už staří Keltové asi proto, že je stále svěží a zelené a v zimě má bílé plody podobající se perlám. Už kelští kněží – Druidové věšeli snítky na domech k zahánění zlých duchů a přisuzovali mu léčivé účinky, které moderní medicína potvrdila. .Jmelí obsahuje látky snižující krevní tlak. 1: od slovesa považovali utvořte tvar 2. osoby čísla jed. podmiňovacího způsobu přítomného 2. Vypište z textu několika násobný větný člen a určete jeho druh

Odpovědi
hanulka11

nevidím na co se ptáš- je to tvůj úkol, tak si ho vypracuj a my ti pak řekneme zda jsi to udělala dobře

wendy05

Ale já nevím co to je to je právě to

wendy05

Potřebuju tohle vyhledat ve větě :) ale nemám čas tak 1: od slovesa považovali utvořte tvar 2. osoby čísla jed. podmiňovacího způsobu přítomného 2. Vypište z textu několika násobný větný člen a určete jeho druh

hanulka11

jo ty nemáš čas – vždyť je to tvůj úkol s tím na nás nechoď – určitě jste to probírali – v životě za tebe taky nikdo dýchat nebude