Avatar uživatele
Rokio

Za kterých okolností obvykle chodec přecházející přechod pro chodce skončí na psychiatrii?

Určitě tam skončí chodec, který vběhne přímo pod kola řidiči za účelem pachání sebevraždy (pokud to přežije). Téměř všichni neúspěšní sebevrazi končí na psychiatrii (až na pár vyjímek). „Úspěšní“ sebevrazi končí na patologii.

Zajímavá 0 před 1620 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ještě by to být týpek, který úzkostlivě našlapuje jen na ty bílé pruhy a strašně nadává „Kdy už konečně zamalují i ty příšerné díry?! Taková polovičatá práce, ten Babiš je úplně neschopný!“

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Za okolností které jsou způsobeny nějakou psychickou poruchou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Kepler: To je projev obsesivně-kompulzivní poruchy. Je to lehčí diagňoza z těch psychiatrických nemocí. Rozhodně to není nemoc na úrovni schizofrenie, nebo bipolární poruchy.

před 1620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Drap: To se mě občas stává. Někdy vstoupím na přechod pro chodce v nevhodnou dobu, protože mám hlavu v oblacích. Vyjímečně přejdu zebru na červenou z důvody impulzivity v době, kdy jsem zasněný. Nikdy ale nepřejdu přechod pro chodce na červenou úmyslně. Myslíš si, že jen kvůli tomuhle bych mohl skončit v Bohnicích na uzavřeném psychiatrickém oddělení? Já jsem si vždycky myslel, že blázinec je hlavně pro neúspěšné sebevrazi a ty, kteří ohrožují okolí za stavu nepříčetnosti, či úmyslně pod vlivem závažné duševní poruchy.

před 1620 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek