Rokio

Za které projevy bláznoství se nezavírá do psychiatrické léčebny?

Mě napadají tyto:

  1. Pokud si člověk povídá sám se sebou v soukromí.
  2. Když se někdo baví se zvířetem jako kdyby to byl člověk.
  3. V případě, že vám řekne někdo nějakou nadávku, tak vy mu popřejete pěkný den, nebo hodně štěstí.
  4. Když se oblékáte extravagantně.
  5. Když slyšíte hlasy a zeptáte se okolí, jestli nemluvili o vás. Pokud řeknou, že ne, tak se omluvíte a řeknete, že jste psychotik.

Nejlepší odpověď
Drap

Za ty, které neohrožují daného jedince a ani nikoho jiného.

Další odpovědi
hapiky

Když nepůjdu daleko, tak pokládání bláznivých otázek na tomto webu.
Psáno jest: Ale co je u světa bláznivé, to si vybral Bůh, aby zahanboval moudré, a co je u světa slabé, to si vybral Bůh, aby zahanboval silné; a co je u světa neurozené a méněcenné, to si vybral Bůh, vybral dokonce i to, co není, aby zrušil to, co je, aby se žádné tělo nemohlo před Bohem chlubit.

zjentek

Třeba když lovíš ryby v oceánech tak dlouho, dokud je úplně všechny nevylovíš a mezitím si stavíš umělé sádky, kde si další ryby pěstuješ sám, protože v oceánech je brzy vylovíš. To můžeš. Za tento „osobitý“ projev tě společnost nezavře ani do blázince, ani jinam. Prostě tě nechá, abys pokračoval.

A na podobných případech by se dalo pokračovat do nekonečna. Tak proč bych to taky nedělal, když můžu. Proč bych se nepřežral do roztrhání břucha, když můžu a NIKDO mě nesoudí. Naopak mi druzí závidí a to já CHCI, to je větší slast než samotný žraso, ááá, už budu!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

To musí posoudit jiný, ale ze svého pohledu si myslím že za všechny důvody jenž jsi uvedl se ani za jeden na psychiatrii nedostaneš.