zjentek

Za kolik se dá výhodně střelit disketová jednotka 3,5 palce (jednotka A)?

Nejlepší odpověď
anonym

Dá se střelit stejně jako asfaltovej holub, pokud jste třeba myslivec.

Další odpovědi
quentos

Podle toho kde. Technické muzeum by ji mohlo ocenit docela slušně :{D>

Arne1

Podle mne nemá cenu žádnou, kdysi jsme jich hafo vytahali z počítačů v kancelářích. Navíc se už dnes špatně testuje v jakém je stavu.

Schluker

Nová stojí kolem 500,– a použité se prodávají za cca 100,– a více.

aliendrone

Pokud ji dokážeš rychle PRODAT, beru tě do týmu. ;) :D :D
Jistě, každé zboží má svého kupce – hned z první se mi vybavil uživatel „22aa“. Ten ale nevypadá z obchodního hlediska moc perspektivně. ;) :D :D