fortin

Za kolik roků se ČR stane chudou zemí?

Podle youtube user/halonoviny už nemáme na poslání kontingentu na Haiti. Prý se Česko podobá potápějícímu se Titaniku, kde ještě před potopením popíjeli kávu při hudbě!

Nejlepší odpověď
Retko

Ja jen vim, ze svetovy blahobyt se zvysuje. Tak nechapu proc by se CR mela stat chudou. Spis to porad pujde nahoru. Myslim HDP.
A je jasne, pokud tomu nezabrani valka a jina kataklysma.

No jinak nevim odkud mas ty zdroje, nic jsem takoveho necetl, ani nevidel.

Ta krize co je ted, to je jen normalni vykyv, ktery se deje kazdych nekolik let.

No, tot jen muj nazor.

OMG, Georgie, jak muzes rict, ze CR je chuda, a jak nekdo muze tvrdit neco o Bankrotu. CR patri mezi tricitku nejbohatsich zemi sveta. A na celem svete jich je asi 200. To by africane moc radost nemeli z takovych tvrzeni.

Další odpovědi
standa

Hmm, nevím jestli to přirovnání k Titaniku úplně sedí, ale co vím celkem jistě, že téma „státní bankrot“ se naší zemi v horizontu 10–15 let nejspíš nevyhne…

Pokud je zájem podívat se na kvalitní odpověď k problematice státního bankrotu, tak mrkněte níže do zdroje.

To Retko :

Státní bankrot České republice opravdu reálně hrozí (za 10, 15 nebo 20 let ?? to je jediná nejistota).

Ale pro lepší pochopení by bylo asi potřebné zabývat se i pojmy zadlužení, úroky, struktura věřitelů, hrubý domáci produkt ap.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-znamenal-pro-ceskou-republiku-statni-bankrot

georgia

Můj názor-už vlastně nemáme skoro nic!Vláda nás rozprodala,že nám nepatří už skoro nic.Takže už jsme chudí,vzaly nám vše co bylo České!!!

Klarisa

Osobně si myslím že naše země už chudá je.Hlavně my chudí,kteří nemáme práci.Mělo by se s tím něco udělat.Jsme zadluženou zemí tak,že se divím,že jsme se nepotopili.