huhu

Za kolik pronajem 2+1 v sezone na Malte?

Prosím, neví někdo, kolik stojí pronájem bytu – apartmánu 2+1 v sezoně na Maltě? a s výhledem na moře?

díky moc

huhu
Doplňuji:
pardon, mam na mysli pronajem dlouhodoby, min. 6 mesicu, koukala jsme na realitky na malte, ale ted neni sezona, tak me zajimalo, zda ty ceny mohou byt relane, i kdyz pobyt zacne behem sezony. Jsem tu poprve, takze me urcite nikdo nezna..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vím, že nechcete jet na žádný kurz/aspoň jste se nezmiňovala/ ale zde jsou ceny apartmánů na Maltě …tak butete mít představu ,kolik si třeba připravit peněz

http://www.cen­su.net/czech/j­azykove-skoly-na-malta-specialni.asp

Další odpovědi
panenka

Bohužel to tu nevíme zkus se podívat na stránkách cestovních kanceláří třeba to tam najdeš.Neznáme se odněkud připomínáte nám jednu uživatelku která s tadyma nedávno odešla a říkala že už se sem nevrátí.