Kody

Za kolik prodat gramofonové desky?

Máme 13 historických desek se slavnou vážnou hudbou (Mozart a td.), nahraných Berlínskou filharmonií, Budapest String Quartet, Buxbaum String Quartet a Wiesbadener Collegium Musicum v pevném vázaném obalu. Jsou velice zachovalé a my nevíme za kolik je prodat. Nevíte jakou přibližnou cenu máme nasadit a kam? Popřípadě jak to máme zjistit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že takovéto desky nemají valnou hodnotu, ale zkus to nabídnout na aukro.cz, nebo na sbazar.cz. Já měl asi padesát převážně ještě šelakových desek 78 ot. z první republiky, vč. V+W a daroval jsem to sběrateli za odvoz. No, dal mi flašku ruské vodky.

Další odpovědi
ten který je

Souhlasím s Keplerem,navíc je třeba si uvědomit,že antikvariát je de facto zprostředkovatelská služba k prodeji vašeho zboží.O to méně dostanete peněz z prodeje,než např. při přímém prodeji na s bazar či přes aukro.Hodnotu gramodesek zde nemůžeme určit.

nyjono

Některé antikvariáty berou i gram.desky.
Zkuste se tam poptat.