LysoňXXX

Za kolik let tipujete, že lidstvo obydlí planetu Mars?

Odpovědi
Drap

Pokud se toho lidstvo dožijem zak za 217 let, 27 dní a 5 hodin

Dan4815

Otázkou je, zdali se vůbec dožijeme přistání prvního člověka na Marsu…

huxa

tipuji tak za 50–100 let

Bahroona

To dřív dojde k šesté extinkci…

venkovan

Neobydlí – nemá energetické zdroje na takovou akci. Jinými slovy to co má, do doby než Mars na bydlení připraví, tak je totálně vyčerpá.

anonym

já četl a viděl dokument, že v roce 2022 by se měla uskutečnit mise na Mars, které by se měla účastnit lidská posádka… půjde o tým vědců (a dalšich lidí) kteří budou zkoumat planetu. jinak pro zajímavost Mars je připraven na to být oživen, prý se zde nachází spoustu zdrojů CO2 který (když zahřejeme planetu) se uvolňují do ovzduší. Tudíž se vytvoří skleníkový efekt, který má za následek, že se celá planeta oteplý a bude již sama schopná, aby se CO2 uvolňovalo samo a mělo by to cca do sto let připravit planetu na život. Otázka zní jaký způsob ohřevu Marsu zvolí a kdy to uskuteční… 🙂 neřešil bych tedy jestli se toho dožiju, ale bude v brzké době nějaká lékařská technologie, která mi umožní dožit se toho? 🙂