kyselina 5

Za kolik koupit známku ve VB a Fr, aby došel pohled do ČR?

Jedu do Francie a Anglie a chtěla bych své bývalé třídní učitelce (zeměpisářka) poslat pohledy. Za kolik liber a eur mám koupit známky, aby memusela nic doplácet?
Existuje případně nějaká stránka, kde jsou tyto ceny rozepsané? Děkuji

Odpovědi
lukas.zmizik

posílám pohledy často a hodnoty známek se občas mění, v tomto roce jsem ve Fr ještě nebyl, ale vždy řeknu na poště nebo v trafice, že chci známku pro Evropu a prodavač/ka mě prodá odpovídající …je na to větší spoleh než na kdoví jak staré informace na netu…