annas

Za kolik korun byste prodali mozek?

Něco z vědeckého humoru:

„Přátelé,“ říká vědec svým přátelům politikům, „měl jsem zajímavý sen, transplantace mozku již byla vyřešena a byl jsem na trhu orgánů.“

„No a?“

„Překvapily mě ceny. Mozek obyčejného smrtelníka stál tak kolem 10.000 Kč/kg, ekonoma za 20.000 Kč/kg.“

„A za kolik byl mozek politika,“ zajímají se nedočkaví přátelé.
„Byl jsem šokován, prodával se za 150.000,– Kč/kg.“

Zjevně potěšení politici se dále dotazují: "Čím se to vysvětluje?

Zeptal jsem se. Řekli: „Máte představu, kolik musíme zabít politiků, abychom získali kilo mozku?“

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No můj bych neprodal, protože pokud bych prodal, tak k čemu by mi to bylo, že?
Ale měl bych tady k mání něco jiného, třeba ledvinu (ty mám dvě) a jedna mi stačí.

Další odpovědi
anonym

Annas,tak to mě pobavilo,o ten můj by těžko měl někdo zájem

oskar

Můj by,asi nikdo nechtěl.

panenka

Já bych ho neprodala.

iceT

Trefne,velmi trefne,muj mozek by taky asi nikdo nechtel.

Gollumek.88

neprodala bych, i když si myslim, že v té hlavě nic nemám. Ale jestli tam něco je :) tak to stejně nedám.