dust8

Za kolik dát DVD přehrávač do bazaru?

Nejlepší odpověď
Nassin

Cenu můžeš dát vysokou chceš, ale v dnešní době to je neprodejný křáp. Já, dostal k Vánocům nový… a nikdo ho nechtěl ani pod tři sta. Byla železná neděle, a tak šel do elektrodpadu.

Další odpovědi
Kelt

Měl jsem video přehrávač a nahrával jsem si filmy na video. a dnes si mohu přehrávat i DVD a video. Ale nejde mi nahrávání videa. Jinak si všechno stahuji na počítači. A i když to má diskovou mechaniku, koupil jsem si novou a jsem spokojen. Stálo to cca 500 Kč.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.