dust8

Za kolik byste zaprodali svou duši?

Co to vlastně znamená zaprodat duši? To je jako na splátky? Bez daně? Natrvalo?

Ještě, že se ďábel nesnaží dávat nabídky na internet. Nebo mi něco uniklo? ;)

Nejlepší odpověď
Lgee

  1. duše není tvoje v simulaci je to majetek „boha“
  2. pokud by byla moje tak bych ji neprodal ani za chléb s kuřecí šunkou s obsahem 98% masa

Další odpovědi
Edison

Unikpo Ti především to, že ne „za kolik“, ale „za co“.

Kelt

A jsou takoví, co prodávají duše z kola, auta a podobně a dobře na tom vydělávají.

anonym

Tak to zkus, nabídni svou duši na aukro.cz a rozjeď aukci od koruny. Vsadím se že za ni nikdo nedá ani tu korunu 🙂 za jakoukoliv duši ve smyslu duchovní podstaty člověka. Je to bezcenné, protože to nelze prodat, není to přenositelné, a kdo ví zda to vůbec existuje. Podstatu našeho vědomí se totiž ještě nepdařilo identifikovat a vlastně nevíme zda duše automaticky nezaniká s úmrtím mozku, je to pravděpodobné ale nevíme to jistě. Na podobné otázky je tedy ještě docela brzo, dokud se lidské vědomí nepodaří lépe identifikovat a popsat.