fallp

Za kolik bych měl prodat můj notebook?

Jde o TOSHIBA Qosmio X300–15G,jelikoz si myslím že není nic moc extra pro dněšní měřítka.

Doplňující otázka:Kterou pc sestavu bych si měl koupit?

Odpovědi
Natty*

Podívej se na Srovnavanicen.cz nebo na Heureku. Tam si najdi svůj počítač za nejlevnější cenu a od ní odečti ± 200–500 Kč.

Lenča59

no tak vzpomeň si na cenu za kterou sis ji koupil. řekni si zhruba jak dlouho ho máš, a za každý rok přičti 800 korun. Př. koupill si ho za 10 000 a máš ho 4 roky. každý rok osmset takže 4×800=3200:) takže ho prodej zhruba za 13 200 korun :D

cochee

Otázku je nutno doplnit: potřebuju na tom Qosmiu dělat něco, co už nestíhá? K doplňující otázce: nulové informace – záleží na x faktorech: max. cena, fyzická velikost, co se na tom PC bude dít a spousta dalších.

Pro Lenča59: tak s takovou ho prodá jen náhodou 🙂