Avatar uživatele
Ella

Za kolik by se dal prodat tento fotoaparát?

Uklízela jsem ve sklepě a našla starý fotoaparát Lubitel 166B (na fotce v odkazu).
Měl by být plně funkční. Za kolik by se dal takový fotaparát prodat? A případně kde?

http://www.flic­kr.com/photos/ban­coimagenes/32751024­32/in/pool-camerapedia
Doplňuji:
mosoj: taky jsem koukala na net, za kolik ho kdo prodává a tenhle, co jste našel je jiný typ než ten můj :) ten můj jsem našla prodávat kolem 500 :) já se teda ve fotoaparátech nevyznám, ale asi záleží i na typu, ne? :) našla jsem v Praze obchod/firmu? škoda foto a vykupují tam staré foťáky, tak se skočím zeptat ještě tam:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 0 před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na Aukru jsem nedávno prodal Flexaret VI za 800 Kč. Byl k tomu ještě adaptér na kinofilm, dva filtry, sluneční clona a kožené pouzdro. Po Flexaeretě VI byla ale poptávka.
Zkusit to ale můžeš.
Doplňuji:
Vidím naivní to představy.

http://elektro­.aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&catego­ry=100890&strin­g=ljubit%C4%9Bl

Upravil/a: mosoj

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Počítej tak spěti šesti stovkami. Podej si bezplatně inzerát třeba na bazos.cz, sbazar.
Doplňuji:
Šotek! Předložky obvykle píšu samostatně, pardón.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Heřman

Tento fotoaparát bych asi taky prodal kolem tich 800,– Kč a kde tak to asi na Aukru a Spechato.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Počkala bych pár let, stoupne v ceně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Flexaret bola dvojoká zrkadlovka, na vyššej úrovni ako Ľubiteľ. Najma typ VI, ktorý mal už aj adaptér na kinofilm.
Ľubiteľ bol len na svitkový, 6×6 cm, a bol určený mládeži, podobne ako Smena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek