Tmavovlaska

Za jakých podmínek se zdají sny?

Nikdy se mi nic nezdá a teď hned 2 noci za sebou. Jsem úplně nevyspaná. Za jakých podmínek se zdají sny? A co dělat, ať se nezdají? (chci se vyspat) :D

Nejlepší odpověď
kropitko

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sn%C4%9Bn­%C3%AD

Další odpovědi
skorcovaz

Sny se zdají úplně každému a za noc je jich hned několik, jenom si je většinou nepamatujeme. Zdát se Vám budou, když si dáte Trittico a zpomenout by jste je měla, když Vás něco prudce vzbudí (třeba budík). Jinbak, aby de Vám nezdáli, doporučuji cca 2 – 3 hod. před spaním nejíst, jinak dáváte mozku potravu a ten pak pracuje – vytváří Vám sny. Podle mne jsou ale sny užitečné, řeknou Vám čemu by jste měla věnovat pozornost (viz názory o snech od Dr. Freuda).

elektrikář

Spánek má vlastně několik různých fází a někdy se nevypnou všechny přihrádky v mozku. A srtaší ho starosti. Vždyť si to vemte je to hrozně složitej počítač.Celý život se vám tam ukládají informace. Naučit se mluvit chodi psát a číst. Komunikovat z okolím škola. Jako malý jsem se hrozně těšil až vyjdu ze školy a už tam nebudu muset. Pak jsem šel do učení, a vlastně se učím celý život. Například teď s počítačem. 15 vnuk to ovládá líp jak já. Poraďte se se svým doktorem.Můj děda si večer dával šlávtruňk,štam­prdličku. Někomu pomůžou procházky. Jinému studená sprcha, knížka při tom zapomenu na trable a starosti mne i uspí televize občas mi hraje celou noc.