Boy 13

Za jakých podmínek lze ztratit paměť ?

Jak mohu ztratit vzpomínky uložené v mozku ? Třeb vzpomínky, co jsem dělal v roce 2018 2017 201­6 2015 atd??

Odpovědi
Drap

Třeba úrazem, nebo nemocí, některé vzpomínky mizí postupně časem.

PepasAvalonu

Za té podmínky, že máš paměť. Když paměť nemáš, nemůžeš ji ztratit. ;) to je hlavní podmínka pro ztrátu paměti.
Úraz, lobotomie, hlavně údery do hlavy, zásah blesku, elektrický šok, psychická nemoc, prožití velkého šoku, demence a přirozené, samovolné zapomínání, které se děje neustále, hlavně během spánku, kdy mozek tříbí „důležité“ informace.

Rokio

Například vysazením psychofarmak plus k tomu se ti sníží intelekt.

orwell

Za jakýchkoliv, pokud je to nám ku prospěchu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.