dust8

Za jakých podmínek je možné navštívit základní školu jako dospělý a být svědkem vyučování jen tak pro vzpomínku?

Nejlepší odpověď
annas

Je to možné na SŠ v tzv. dnech otevřených dveří, když mohou navštívit vybranou školu, rodiče, děti či příznivci. Často se mohou podívat na ukázku výuky.

Na ZŠ jsem se s tím nesetkala, spíš jen s prohlídkou tříd třeba při výročí založení školy či zahájení výuky. .

Nebo pokud byste se stal asistentem nějakého žáka a byl s ním ve třídě a pomáhal mu.

Další odpovědi
jirka F

Podle mně pokud se nějak proslavíš nebo něco v životě dokážeš například vystuduješ klimatologii.

Mr. Marek

Dej se na inspektora.

elkon

Běžně nelze.

zjentek

Navštívit školu není problém. Lézt žákům do hodiny je divné. Jen tak se usadit a nasávat atmošku? No to si myslím že bez jasnýho, před třídou předem sdělenýho podstatnýho důvodu, proč seš tam, by to děcka určitě považovala za pedofilii a to nehcceš, tam sedět.. (; D; D;

led

Staňte sa: novinárom, politikom, žiakom, alebo rodičom niektorého z prítomných žiakov

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.