Moni27

za jakou dobu se ukáže těhotenství?

mluvim o normálním testu cca za 40kč jen klasický proužky.Myslíte si že je brzy si test dělat třeba po 14 dnech kdy byl pohlavní styk? že je brzo nebo už by se 2 čárky objevili?Vim že je spousta testu drahých digitálních kde to ukáže na hodinu a čas. Ale jak píšu mluvim o normálním klasickým testu za 40Kč. Po jaky době si ho ddělat?děkuji

Nejlepší odpověď
Deli

V návodu u takového testu je, odkdy prokáže těhotenství. Většinou se tam píše, že den (někde až týden) po vynechání menstruace. Nezáleží tedy na datu styku, ale na datu vynechaných měsíčků.

Pozor, test však může být falešně negativní – tedy pokud bude negativní, ale měsíčky se nedostaví, opakujte ho za týden znovu.

Jo – a princip testu je shodný ať jde o levný proužek nebo drahý digitál 🙂