zjentek

Za jakou dobu pes zapomene na svýho páníka, který jej miloval?

Řekněme, že máte 7let psa a náhle mu přestanete chodit na oči. Prostě od něj třeba odjedete. On zůstane v tý domácnosti, do svý smrti nepůjde jinam. Kolik bude potřeba času, než na vás zapomene?
Je možno trochu rozepsat detaily, jak to období asi bude vnímat: Jak se asi bude chovat? Co asi buzde vnímat? Bude smutný? Může mu chybět více věcí, než pouze osoba páníka?

Psů z útulků, na ulici atd. se otázka netýká. Těm bylo smutno, už když byli s páníkem a nejspíš zapomenou hned v „dalších rukách“.

Nejlepší odpověď
Drap

Některý pes zapomene poměrně rychle, za rok se třeba k pánovi nehlásí. Některý si pána pamatuje i po mnoha letech.