Psychotic

Za jakou částku byste si dobrovolně nechali odstranit paži?

Jen tak mě ta otázka napadla, když jsem četl, jak 17-letá holka vysoudila 17,5 milionu liber (584 milionů Kč) za ochrnutí tří končetin…
Doplňuji:
Ale no tak, přemýšlejte, dámy a pánové, copak byste si vážně radši syslili ruku, než abyste zachránili život deseti tisícům hladovějících sirotků? Na to by těch 584 mega stačilo bez problémů 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

Není taková částka. Mám se ráda, víc než prachy:-))
Doplňuji:
hahahaha si mě pobavil:-)))))

Jako že bych si nechala useknout ruku a prachy dala na charitu? 🙂

Další odpovědi
petra15

A kdybys tu otázku formuloval jinak? Já znám prípad jednoho z Kanady, kterému zavalil velký kámen nohu tak, ze uz odtamtud nemohl, a byl jen 1 km od nejblizsího domu, ale musel si nakonec sám uríznout tu nohu kapesním nozem…a pak se k tomu domu doplazil…
Doplňuji:
Takze Psychotic…tvoje otázka je mi az moc strasná…a proto na ni nemohu odpovedet, ale chtela jsem ti sdelit – na rozdíl od tvé teorie – neco podobného-ale skutecného…snad jeste horsího, nez tvuj nápad…A jak se ti to líbilo? Co ty na to?

zjentek

jestli myslíš prachy, tak já bych si ji nechal vzít za úplně jiný věci :o
Doplňuji:
nechal bych si vzít za mega nohu a pak bych žil s klidem, že si můžu dovolit dát mega na doplatek pojištění za tu nadstardartní protézu :o

led

Pletiete niekoľko rozdielných problémov ako pletenku na pekáči.
1 – Ak je ruka nefunkčná a nepotrebná, môžte ju použiť na výzkumné účely
2 – Ttu nejde o žiadnu dobrovoľnosť. To dievča si nenechalo dobrovoľne ochrnúť končatiny za úplatu. Preto to dala súdu.
Morbídny doplnok. To by tých rúk muselo byť viacej. Tých pár milionov by bola len krátkodobá jednorázová pomoc. Ale príčiny a podstatu hladujúcich sirotkov by to neriešilo.

Nohu za nakej ten milion asi jo, protoze dnesni protezi jsou lepsi nez normalni noha, ale ruku bych nedal nikdy.

anonym

Nejsi na hlavu?

Psychotic

Nejsem psychiatr.

Psychotic

petra15: Já na to, že to už muselo udělat tolik lidí… nevidělas ten film? „127 hodin“? Ten na tom taky slušně vydělal – je slavnej a s pár melounama v kapse… myslím, že nelituje.

petra15

zjentek a 4154 ! K vánocum zasílám drevené nohy…sjednejte si termíny k amputaci…:-):D

Psychotic

petra15: Nechápu, jak bych otázku měl podle Vás přeformulovat ani jak Váš příběh souvisí s formulací mé otázky.

petra15

Jaképak „nechápu“… on neví, co je slusnost…a podekovat se on taky neumí…Psychotic !, to se on bude muset zlepsit…já nemusím, mám vzdycky pravdu; on je tu nový a neví s kým mluví, co ?:D

zzzzz

😁

petra15

🙂:DDD