Malvína

Za jakého důvodu se mi přehazují otevřené panely s web. stránkami v prohlížeči Safari?

Když popíši stručně – Mám otevřenou stránku “A”. Otevřu si v prohlížeči další stránku – panel “B”. A tímto způsobem mám otevřených např. 20 panelů se stránkami. Ráno rozjedu Safari, ale nemám jako první panel ten, který jsem otevřela jako poslední. Naopak je pořadí přeházené. Např. E, A, H, B, ..
Tudíž když večer zavírám Safari s tím, že ráno na mnou posledním otevřeném panelu dodělám objednávku, panel tam ráno není, musím jej dohledávat mezi ostatními.
Bavíme se o prohlížeči v telefonu, nikoli na PC.
Díky.

Odpovědi
Nassin

Tak se Safari nemám žádné zkušenosti.

Škoda, že tu není ge0rge, ten uměl poradit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Nassin – Ano, ten mi tu velmi chybí.

Nassin

… prý odešel na vlastní žádost…chachacha.