jana.odpoved

Za jake obdobi se pocita podpora v nezam., kdyz jsem v poslednim zamestnani odpracovala pouze mesic a pak byla nemoc?

Pocita se to pouze z toho posledniho zamestnani, nebo se to prumeruje s tim predchozim zamestnanim?

Odpovědi
ivzez

Pouze z posledního zaměstnání. Pokud by nemoc trvala déle než
čtvrt roku, potvrdil by zaměstnavatel pro ÚP pravděpodobný výdělek.

K dřívějším zaměstnáním se přihlíží jen kvůli době
trvání důchodového pojištění, příjmy v nich se nezohledňují.