Lorelai

Za jak dlouho zmizí známky po včelím bodnutí?

Před 4 dny jsem šlápla na včelu, dala jsem si na to cibuli a pak mazala fenistil gelem. Dneska už to nemám oteklé, ale hrozně mě to svědí a je to ještě podivně zbarvený, taková červená a vypadá to trochu jak modřina. Jde mi o to, že zítra jedu pryč, tak se s tím nechci otravovat a chci být schopná normálně celý den chodit.
Popř. máte nějaké typy jak se toho zbavit?
Děkuju
Doplňuji:
Jojo odstranila :D sice ne hned ale tak po asi 5 vteřinách, než mi to všechno došlo

Odpovědi
marci1

Asi se ptám „hloupě“, ale odstranila jsi žihadlo ?
Doplňuji:
Bohužel někteří lidé jsou přecitlivělí na včelí bodnutí. Takže pár dnů trvá, než to zmizne. ☹
http://histami­novakasulka.com/2012/10­/05/precitlive­lost-na-vceli-bodnuti/

barča1

Mě píchla včela minulý týden 2× a namazal hned octem a ani mi to neoteklo .Samozřejmě jsem žihadlo vyndal .