autacek

Za jak dlouho zmizí mozoly od práce?

Nejlepší odpověď
zjentek

Než se správnej mozol utvoří, veme to nějakej čas. Než dosáhneme fakt luxusních mozolů, který se svou strukturou už podobají tak nějak želvímu krunýři, nezbejvá nám už pak dostatek času, aby nám mozoly ještě kdy zmizely. Nastává konec s mozoly.
Ovšem Drap svý odpovědi taky nasadil korunu! Tohle si představím nějak tak, že jednou v životě, až už budu vše vědět a odejdu z tohoto serveru, do měsíce mně zmizí mozol z mozku a vše bude zase normální, tkáň hladká, jako dětská prdelka ;))

Další odpovědi
Drap

Záleží na velikosti a každém jedinci. Někomu zmizí do týdne, u jiného to trvá měsíc.

Smackdown

Mozouli cca.tak něco přes měsíc,když mákáš nikdy neměj ruce suché.