luckáá

Za jak dlouho zmizí „cucflek“ ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak který. Některý do druhého dne, některý vydrží 7–10 dnů

Další odpovědi
terry

Podle toho, jak je hodně vycucanej.

zjentek

jak komu, tobě třeba za tři dny a kámošce ten samý, od stejného kluka třeba za týden ,), to je relativní a záleží, kde vám to dílo vytvoří, dá se to maskovat, takže často ani nevíte, jak na tom jste ,)

iceT

Cucflek je lidové označení pro dočasnou modřinu či skvrnu, která vzniká intenzivním líbáním či sáním kůže (případně i jejím skousnutím), čímž dojde k poškození drobných podkožních cév.[1][2] Z lékařského hlediska se jedná o malý hematom. Má modrofialovou barvu, tj. obdobné zbarvení, jako u jiných typů pohmožděnin, případně jej tvoří shluk červených flíčků. Může být výsledkem milostné předehry a může se objevit kdekoliv na těle, často na krku. Doba, po kterou je cucflek viditelný, kolísá; od několika dnů až po několik týdnů.[1] Hojení urychluje chlazení ledem, krémy s vitamínem K či masírování místa s cucflekem kůrkou od chleba (hrubší částí)

Zkus postižené místo namazat Heparinem,používá se k rychlejšímu vymizení modřin po úrazech.cucflek je v podstatě taky modřina,takže by mohl pomoct.