kocickaaa

Za jak dlouho zmizí barva na vlasy palete s nádechem do černé ?

Doplňuji:
pár měsíců ?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Černá se vymyje za dost dlouho,záleží jak rychle rostou vlasy,protože je to poznat i na odrostkách,s tou černou se přírodní barva vlasů dost pere.Pokud jde jen o šampon,který je na dvanáct umytí bude to rychlej,pokud jde o drastickou barvu,tak počítej ze tři měsíce,ale nebude to barva vlasů.kterou jsi měla dřív.Taky záleží na druhu šamponu,kterým vlasy umýváš.

Další odpovědi
Berušinka

Mně se černá na hnědých vlasech vymyla snad po 14 dnech =D (moje zkušenost, moje vlasy, takže si netroufám říct, jak to bude u tebe) …

Deli

Počítej s tím, že jakmile začneš jednou s barvením barvou, musíš to po 3–4 týdnech opakovat pořád. Jinak to nebude hezké. Možná pro začátek zkus tónovací šampon, ten je tak po 10 umytích pryč, závisí na kvalitě vlasů.