supratom

Za jak dlouho získám volnou živnost?

Ahoj,za jak dlouho mi bude vyřízena volná živnost?a co když mě chtějí zaměstnat už v pondělí právě na živnostenský list a já jej zatím nemám,nevíte jak se tato situace řeší v praxy..?

Nejlepší odpověď
Syd

Volnou živnost můžete vykonávat (ihned) po oznámení (podává se pouze oznámení, není potřeba žádat). Ten list jako takovej se už nevydává, ale nějaký potvrzení určitě jo, jen nevím, jestli vám ho daj hned
http://www.jak­tak.cz/jak-vyridit-zivnostensky-list.html

supratom

to bych právě potřeboval vědět a někde jsem se dočetl,že se dá vystavit i na poště??